yazar kasa pos bakım

Yazar Kasa POS Bakım Hizmetleri

YAZAR KASA POS BAKIM HİZMETLERİ

POS Bakım Hizmetleri kapsamında, Müşterilerimiz olan Bankaların POS sağladığı üye işyerlerinde kurulu olan POS cihazlarının marka bağımsız kesintisiz olarak kullanımını sağlamak üzere, POS kuruluşundan, kullanımda gerekli olan malzemenin dağıtımı, kullanıcı eğitimleri, stoklama, yazılım yükseltilmesi, Yeni nesil Yazarkasa POS servis hizmetleri,  imprinter kuruluşu gibi tüm hizmetler verilmektedir.

KESİNTİSİZ HİZMET

Türkiye de üç büyük ilde  hizmet veren, müşteri ilişkileri eğitimleri tamamlanmış geniş kadromuz ile Müşterilerimizin Müşterileri olan işyerlerine, haftada 7 gün günde 24 saat hizmet sağlanmaktadır.

POS Servisini sağlamakta olduğumuz Servis Noktaları, Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre seçilmiştir.  Müşterilerimize sürekli en hızlı ve kaliteli hizmeti verebilmemiz için sürekli olarak Müşterilerimizin bu yöndeki talepleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

HİZMET VERDİĞİMİZ İLLER

İstanbul
İzmir
Ankara

POS TEKNİK HİZMET ÇEŞİTLERİ

Saha Hizmetleri
Atölye Hizmetleri
Depolama Hizmetleri
Sevkiyat Hizmetleri

YENİ NESİL YAZAR KASA POS SERVİS HİZMETLERİ

Yeni Nesil Yazar Kasa POS, diğer bir değişle ÖKC ( Ödeme Kaydedici Cihaz) üretici firmalarına ve mükelleflerine . 7/24 katma değerli servis hizmeti sunulmaktadır.

Yazar kasa kurulum ve malileştirme işlemleri
Yazar kasa kullanıcı eğitimleri
Yazar kasa banka veya uygulama  ekleme ve silme işlemleri
Yazar kasa geçici kapama ve açma
Yazar kasa devir işlemleri

Yazar Kasa POS Bakım Hizmetleri

FARKLILIKLARIMIZ

Eğitimli, tecrübeli teknisyen kadrosu, PDA altyapısı ile çağrıları gerçek zamanlı sahaya ulaştırma, arıza çağrılarını en uzun 24 saat, ortalama 12-18 saatte kapama, Müşterilerimizin çağrılarının durumunu anlık takip edebilme imkanları, her türlü raporlama ihtiyaçlarını kendi ortamlarından karşılayabilmeleri, POS parkı yüksek müşterilerimiz için önemli fiyat avantajları. Güvenilir Bilgi Bankası.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayınlanmış Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar tebliğlerine göre 3100 sayılı KDV mevzuatına tabii olan ve mobil POS kullanan işyerlerinin yeni nesil Yazarkasa POS cihazlarını satın almaları gereken son tarih 1 Ekim 2013’tür. Satın alınan cihazların fatura tarihinden itibaren 90 iş günü içinde kullanıma başlanması gerekmektedir.