İkinci El Yazar Kasa POS Alımı Ingenico

İkinci El Yazar Kasa POS Alımı Ingenico. İkinci el Ingenico yazarkasa POS cihazlarınızı değerinde alıyoruz.

Yazarkasanızı alalım, ödemesini anında yapalım. Sıkıcı prosedürler ile sizin yerinize biz uğraşalım.

Kullanmış Olduğunuz İngenico Marka Yeni Nesil Yazar Kasa Posunuzu Alabilmemiz İçin;

  • Öncelikle yazar kasa pos cihazınıza kapama işlemi yaptırmalısınız. İngenico müşteri hizmetlerini arayarak «KAPAMA» işlemi talep edin. Sonrasında yetkili servis gelerek cihazınızı kullanıma kapatacaktır. Bu işlemin yapılabilmesi için YAZAR KASA POS RUHSATNAMESİ hazır bulundurulmalıdır.
  • İstanbul, İzmir, Ankara illerinde iseniz personelimiz gelip cihazın kontrollerini yaparak alımı gerçekleştirecektir.
  • Diğer illerde iseniz prosedürü öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Fiyatlandırmayı Etkileyen Durumlar;

  • Cihazın fonksiyonların çalışıp çalışmadığı.
  • Kasasında veya ekranında kırık, çatlak, çizilme, soyulma olup olmadığı.
  • Adaptör, Base(mobil cihazlarda) var mı, sağlam mı?
  • 2 senelik garanti süresi durumu.

İkinci El Cihaz Neden Tercih Edilebilir?

  • Bütçesi kısıtlı olan iş yeri sahipleri, fiyatının sıfır cihazlara göre daha uygun olması sebebi ile ikinci el cihazı tercih edebilirler.

İkinci El Cihaz Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • İkinci el cihazlar kullanılma şekline bağlı olarak dış yüzeyinde yüzeysel çizikler, soyulmalar veya tamir görmüş olabilir. Önemli olan tüm işlevlerinin sorunsuz olarak çalışmasıdır.
  • Garantisinin devam etmesi önemli olmakla birlikte kırılma, sıvı teması gibi durumlar kullanıcı hatasına girmesi sebebi ile sıfır cihaz bile almış olsanız garanti dışı sayılmaktadır.

Yazar Kasa POS Bakım Hizmetleri

POS Bakım Hizmetleri kapsamında, Müşterilerimiz olan Bankaların POS sağladığı üye işyerlerinde kurulu olan POS cihazlarının marka bağımsız kesintisiz olarak kullanımını sağlamak üzere, POS kuruluşundan, kullanımda gerekli olan malzemenin dağıtımı, kullanıcı eğitimleri, stoklama, yazılım yükseltilmesi, Yeni nesil Yazarkasa POS servis hizmetleri, imprinter kuruluşu gibi tüm hizmetler verilmektedir.

Kesintisiz Hizmet

Türkiye de üç büyük ilde hizmet veren, müşteri ilişkileri eğitimleri tamamlanmış geniş kadromuz ile Müşterilerimizin Müşterileri olan işyerlerine, haftada 7 gün günde 24 saat hizmet sağlanmaktadır.

POS Servisini sağlamakta olduğumuz Servis Noktaları, Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre seçilmiştir. Müşterilerimize sürekli en hızlı ve kaliteli hizmeti verebilmemiz için sürekli olarak Müşterilerimizin bu yöndeki talepleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

İkinci El Yazar Kasa POS Alımı

 

 

ANA SAYFA

https://www.instagram.com/paytech34/