Hakkımızda

Pay Tech özellikle ödeme sistemleri saha hizmetleri ve bilgi sistemleri bakım ve danışmanlığı konularında sektörün öncü şirketlerinden biridir.

2015 Yılının ikinci çeyreğinde %100 yerli sermaye ile faaliyete başlayan şirket, bilişim sektöründe köklü deneyime sahip, sektörün en önemli projelerine imza atmış bir ekip tarafından yönetilmektedir.

DieBold, HyperCom ve Milenas gibi ürünlerin ithalatı ve müşteri yönetimi ile Türkiye ödeme sistemleri pazarında 20 yılda kazanılan tecrübenin başarılı yönetim ile birleştirilmesi sonucunda, ödeme sistemleri konusunda dünya lideri Ingenico ile servis sözleşmesi imzalanmıştır. Bu sayede Pay Tech Türkiye ödeme sistemleri pazarının en önemli iş fırsatlarından birini elinde bulundurmaktadır.

Pay Tech kuruluşundan sonraki birkaç ay içerisinde gerek Ingenico, Novartis, BP, H&M, Sumitomo, Axa Sigorta, Akzo-Nobel, Bayer, Abbott, Allianz, Renault gibi uluslararası firmalar gerekse de Garanti Bankası, İş Bankası, Finansbank, Eczacıbaşı, TAV, Kiler, Netlog Lojistik, Mustafa Nevzat, Ray Sigorta, Akpet, Pak Holding, Banksoft gibi Türkiye’nin sektöründe öncü firmalarına sözleşmeli saha hizmetleri, donanım ve yazılım bakım hizmetleri, network altyapı hizmetleri vermeye başlayarak çalışma hayatına hızlı bir başlangıç yapmıştır.

İngenico ile başlayan yazarkasa pos saha hizmetlerinin yanı sıra Interpay Ödeme Sistemleri ile birlikte 2018 yılı sonundan itibaren İngenico yazarkasa pos cihazlarının satışına da başlamış halihazırda hem sahada sıcak satış olarak hem de online satış kanallarından İngenico yazarkasa pos satışlarına devam etmektedir.

2019 Yılında saha hizmetleri faaliyet kapsamına yeni bir halka ekleyerek Turkcell iştiraki Sofra Kurumsal A.Ş ile Türkiyenin ilk toplu taşıma kartı (İstanbul kart) özelliğine de sahip PAYE yemek kartının üye iş yeri saha yayılımı projesini gerçekleştirmiş bir yıldan daha kısa bir sürede Türkiyenin bir çok ilinde onbinlerce iş yeri ile PAYE kart üye iş yeri sözleşmesi gerçekleştirmiştir.

Yine 2019 yılından başlayarak Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş ile birlikte Paycell Pos projesi üye işyeri yayılımı projesine başlamış ve altyapısı uygun birçok noktanın Paycell Pos üye işyeri olmasını sağlamıştır. Turkcell Ödeme Hizmetleri ile Paycell projesi kapsamında gelişen yeni nesil ödeme çözümlerinde çözüm ortaklığına devam etmektedir.

Konusunda uzman kadrolar ile İngenico yazarkasa pos terminalleri için kurulum bakım, onarım, destek ,danışmanlık ve donanım satış hizmetlerini sağlamanın yanı sıra online satış kanallarıyla 81 ile ücretsiz kargo seçeneğiyle ingenico yazarkasa pos satışlarına ve ödeme sistemleri üye iş yeri yayılımı projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Vizyon ve Stratejilerimiz

Pay Tech müşteri odaklı yaklaşımı, bağlı olduğu değerler ve kaliteli hizmet anlayışıyla Türkiye ve uluslararası platformlarda, güven ve devamlılık ilkesini esas alarak ödeme sistemleri ve yeni nesil teknolojiler ile ilgili müşterilerine en güncel ve en uygun çözümleri sunabilen ve bu kapsamda ulusal ve uluslararası teknoloji ve inovasyon şirketleri ile sürekli işbirliği içerisinde farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlayan ve oluşturduğu katma değerle en etkin çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz faaliyette bulunduğumuz sektörlerde iş kalitesinden taviz vermeden, bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, çevreye duyarlı, iş ortaklarının, çalışanların, hissedarların ve toplumun beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.