Paye Kart Üye İş Yeri Yetkili Satış Temsilciliği

Paye Kart Üye İş Yeri Satış Temsilciliği

Paye Kart Üye İş Yeri Satış Temsilciliği

Paye Kart Üye iş yeri temsilciliği. TURKCELL, PTT ve BELBİM A.Ş’nin ortaklaşa kurdukları, hizmet kuponları, yemek çeki, yemek kartı, elektronik kupon ve akıllı kart, taşıtmatik, akıllı anahtar gibi başka türlü sistemler ile verilecek hizmetler kapsamında faaliyet gösterecek Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş.’nin bir ürünüdür.

Şehiriçi taşımacılıkta kullanılan İstanbulkart ve yemekkartı özelliklerini tek bir kartta buluşturacak Milli Yemek kartı projesinin vatandaşlarımıza, firmalara, restoranlara, kuruluşlara kolaylık ve fayda sağlanması amacı ile kurulmuştur. Bu amaçla Belbim, Turkcell, PTT ortaklığı ile kurulan yeni şirket esnafın mevcut durumda yemek kartlarından kaynaklanan şikayetlerini dikkate alarak, vatandaşlarımızı ve esnafımızı memnun edecek çalışmalara imza atmaktadır.

Kartınızı yemek kartı özelliğinin yanında İstanbul genelinde bir yaşam kartı olarak ulaşım, otopark, vb. harcamalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi hızlıca yapabilir, temassız ödemenin rahatlığından faydalanabilirsiniz. %100’e varan vergi indiriminden faydalanırsınız. 

Ulaşım Kartı özelliği ile tek kartla hem ulasim hem yemek harcamalarınızı yapabilirsiniz. İstanbulkart özelliği ile kartınızı İstanbul’da bir yaşam kartı olarak kullanabilirsiniz. Vergi Avantajı ile nakit ödemeye kıyasla maliyetlerinizden %50’ye varan oranda tasarruf sağlayabilirsiniz. Temassız Ödeme ile ödemelerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Online Sistem sayesinde tüm hareketlerinizi anında takip edebilirsiniz. Tek Fatura ile operasyonel maliyetlerinizi ve iş yükünüzü azaltabilirsiniz. Türkiye Geneli Yaygın Üye İşyeri Ağı ile çalışanlarınıza öğle yemeği için zengin seçenekler sunabilirsiniz.

Üyelik için lütfen alt taraftaki formu doldurunuz…

Paye Kart Başvuru Formu

Nasıl Kullanılır?
Sadece yemek kartı değil aynı zamanda İstanbul kart olarakta kullanılabilir. Çipsiz, temas ile çalışan sistemi ile restoranlar ve marketler harici kartınızı İstanbul kart geçen bütün platformlarda kullanabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcılarının yaşantılarını kolaylaştırmak ve cüzdanınızda gereksiz kart taşınmasının önüne geçilmek istenmiştir.

Paye Kart Geçen Marketler Hangileridir?
Türkiye’deki büyük zincir marketlerin hemen hepsinde geçmektedir.
Bu liste zaman içinde büyüyecektir.
Kullanabileceğiniz marketler; 

Namlı Hipermarketleri
Şok Market
Happy Center
Kim Market
Rammar Market
Çağrı Market
Biçen Market
Onur Market