PAYCELL Kart Üye İş Yeri Satış Temsilciliği | Avantaj ve Kampanyalar

PAYCELL Kart Üye İş Yeri Satış Temsilciliği Avantaj ve Kampanyalar

paycell kart
paycell giriş

ÜYELİK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN
SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYACAĞIZ

PAYCELL Üye İş Yeri Satış Temsilciliği

Paycell Nedir?
Kredi kartlarınızı güvenli bir şekilde saklayan ve talimatınız üzerine Paycell anlaşmalı iş yerlerinde kart verilerinizi paylaşmadan tek tıkla alışveriş yapmanızı sağlayan bir ödeme platformudur. Üstelik Turkcell müşterileri anlaşmalı noktalarında herhangi bir ödeme aracı eklemeden Turkcell fatura ve/veya TL bakiyeleri ile de ödeme yapabilir. Paycell’de kayıtlı kredi kartı veya diğer hassas verileriniz hiçbir firma ile paylaşılmaz.

Nasıl Kullanırım?
Paycell logosunu gördüğünüz anlaşmalı iş yerlerinde, mobil uygulamalarda ve web sitelerinde kullanabilirsiniz. Paycell ödeme platformu şu anda anlaşmalı SHELL Akaryakıt İstasyonlarında, ZUBİZU mobil uygulamasında, turkcell.com.tr alışverişlerinizde ve 532 Çağrı merkezinden kullanılmaktadır.

Servis Detayları
Tüm müşterilere açık uçtan uca bir ödeme platformdur. Visa, Mastercard ve Amex tüm kartlar kayıt edilebilir. Banka bağımlı değildir, dilediğiniz bankanın kartını kullanabilirsiniz. Operatör bağımlı değildir, anlaşmalı iş yerlerine göre Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterileri kullanabilir. Turkcell müşterileri fatura ve TL bakiyelerini alışveriş tutarına yansıtarak kullanabilir. Paycell platformu online ve mağaza – içi alışverişleri destekleyen kapsayıcı bir ödeme çözümüdür. Cep telefonu numaranız ile kart numaranız ve diğer  ödeme verileriniz eşleştirilmektedir. Böylece cep telefonu ve/veya numarası ile hızlı bir ödeme deneyimi sunar.

Kart verilerimi güvenli bir ortamda saklandığından nasıl emin olabilirim?
Kart verilerinizi PCI-DSS güvenlik sertifikalı bir altyapı ile saklanmaktadır. Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı (PCI DSS), kredi kartının işlenmesi, iletilmesi ve saklanması aşamalarında uyulması gereken mantıksal ve fiziksel bilgi güvenliği kurallarını tanımlamaktadır.  Bu kurallar PCI (Payment Card Industry) adı verilen ve aralarında American Express, MasterCard Worldwide, Visa, Discover Financial Services, JCB International gibi üyeleri bulunan bir konsey tarafından geliştirilmekte ve yayımlanmaktadır.